NERF RIVAL

Skończyły się żarty a zaczęła się poważna bitwa. Lubicie ryzyko i ostrą zabawę? Tworzycie grupę osób, która chętnie podejmuje wyzwania i lubi rywalizować ze sobą? A może macie coś do udowodnienia sobie, swojej rodzinie, znajomym lub kumplom z pracy?

Stańcie do rywalizacji z użyciem wyrzutni Nerf RIVAL. Nie miejcie litości, nie oszczędzajcie wrogów, nie bierzcie jeńców, pokażcie kto z Was jest lepszy. Zapewne poleje się pot a może nawet łzy, ale ktoś z tej rywalizacji musi wyjść zwycięsko. Wynik gry będzie zależał zarówno od waszych indywidualnych umiejętności jak i od tego jak dobrze będziecie współpracowali z resztą drużyny.


NERF RIVAL – CO TO JEST?

Nerf RIVAL to seria wyrzutni na kulki piankowe produkowana przez Amerykańska firmę HASBRO. Wyrzutnie charakteryzują się bardzo dużą precyzją. Strzały wystrzeliwane z wyrzutni RIVAL osiągają prędkość nawet 30 m/s przez co każde trafienie jest odczuwalne przez przeciwnika. Nerf RIVAL to świetna alternatywa dla Paintballa lub Airsoft z tą różnicą, że tu może zagrać każdy bez obawy o swoje zdrowie.

Świetna propozycja na spędzenie aktywnie wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi czy grupą znajomych. Równie dobry pomysł na integrację dla pracowników.


ZALETY

 • Nowość w Polsce
 • Adrenalina
 • Widowiskowe
 • Dynamiczne
 • Całkowicie bezpieczne
 • Nie zostawia siniaków
 •  Nielimitowana ilość amunicji, która w przeciwieństwie do kulek paintballowych nie kończy się i nie niszczy podczas strzelania
 • Nie brudzi
 • Nie wymaga specjalnego ochronnego ubrania – jedyne potrzebne zabezpieczenie to maska lub okulary ochornne na twarz
 • Grać można wszędzie na każdym podłożu i niezależnie od pogody. Można grać na dworze jak i w pomieszczeniach zamkniętych
 • Wiele wariantów gry do wyboru: Capture the flag, King of the hill, Team death match, Zombie vs Human, itp.

NA CZYM POLEGA NERF RIVAL?

Dla większości scenariuszy obowiązują takie same zasady i są one następujące: Uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny. Utworzone zespoły grają na wyznaczonym polu na którym znajdują się różnego rodzaju bunkry, które służą graczom jako schronienie. Rundy trwają 4 minuty. W większości scenariuszy gracze mogę poruszać się po całym polu gry i mają jedno „życie”. Zawodnicy zdobywają w każdej rundzie punkty, które sumowane są na końcu rozgrywki i wyłaniają zwycięski zespół.

Co należy zrobić?

Zadaniem graczy jest wyeliminować wszystkich przeciwników trafiając ich kulką wystrzeloną z wyrzutni, a samemu nie dać się trafić. Każdy wyeliminowany zawodnik jest wart 1 pkt. W grze obowiązuje żelazna zasada, że każdy trafiony zawodnik uczciwie przyznaje się do trafienia i chodzi do bezpiecznej strefy z podniesionymi rękamiW zależności od scenariuszy są również do wykonania dodatkowe zadania, które dają dodatkowe punkty na koniec gry. Na przykład w scenariuszu Capture the flag gracze muszą wykraść flagę drużyny przeciwnej z ich bunkra i przenieść ją do swojego bunkra co natychmiast kończy rozgrywkę i daje 5 pkt. drużynie, która wykonała zadanie.

Dla dobrej zabawy sugerujemy grupy minimum 6 osobowe.