TURNIEJ NERF 2020 – 1 TURNIEJ NERF DLA DZIECI

W związku z obecną sytuacją zmuszeni jesteśmy przenieść 1 Turniej NERF na inny termin, o którym to poinformujemy najszybciej jak tylko będzie to możliwe.


Serdecznie zapraszamy do udziału w 1 Turnieju NERF dla dzieci, który odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2020 r., w naszym Parku.

Twoje dziecko lubi się strzelać z przyjaciółmi z wyrzutni NERF? A może nigdy z NERFa nie strzało ale za to gra w Fortnite, CSGO albo R6. W takim razie jest to impreza dla Nich!

Zbierzcie ekipę, zarejestrujcie drużynę i uczestników, wystartujcie, a kto wie może to wy zostaniecie zwycięzcami 1 Turnieju NERF na Pomorzu.

Koszt uczestnictwa to 20zł/os. za całą drużynę 80zł, płatne w recepcji Parku lub przelewem na konto, najpóźniej do 12.04.2020r.

Minimalna ilość drużyn aby turniej się odbył to 10, a maksymalna 20.

Turniej odbędzie się na specjalnie do tego wydarzenia przygotowanej Arenie naszego Parku.

Uczestnicy grają na sprzęcie udostępnionym przez Archery Fun Park (wyrzutnie NERF, okulary), wszyscy gracze otrzymują takie same wyrzutnie NERF aby szanse były dla Wszystkich jednakowe.


Format rozgrywek:

Drużyna 4-osobowa, wiek uczestników od 7 do 11 lat.

Grupy składać się będą z czterech lub pięciu drużyn. Dokładne informacje zostaną podane na tydzień przed turniejem i są zależne od ilości zgłoszonych drużyn.

Turniej zostanie rozegrany w formie Eliminacji.

Drużyny w grupie grają każdy z każdym jeden mecz (1 punkt za zwycięstwo). Drużyna z największą ilością punktów w grupie przechodzi do fazy finałowej. W przypadku kiedy większa ilość drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie decydować będzie wynik bezpośredniego starcia lub dogrywka.

W fazie finałowej drużyny grają do dwóch wygranych.

Na tydzień przed Turniejem opublikujemy listę grup i szczegółowy harmonogram rozgrywek (godziny).


UCZESTNIKOM TURNIEJU NERF ZAPEWNIAMY:

  • Organizację zawodów na najwyższym poziomie
  • Atrakcyjne nagrody dla trzech najlepszych zespołów turnieju
  • Sprzęt niezbędny do gry (okulary i wyrzutnie NERF)
  • Doskonałą zabawę i integrację

Osoby, zainteresowane uczestnictwem w turnieju, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami i regulaminemSzczegółowych informacji udzielamy również telefonicznie lub pocztą e-mail.

O ostatecznym udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego w razie chęci uczestnictwa, prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na liście uczestników, pozostawiając sobie jednocześnie czas na przesłanie wypełnionych załączników nr1 i nr2 dołączonych do Regulaminu i opłacenie uczestnictwa najpóźniej do 12.04.2020r.

CHCECIE WZIĄĆ UDZIAŁ?

ZGŁOŚCIE WASZĄ DRUŻYNĘ DO 12 KWIETNIA 2020r.
tel. 510 231 535, e-mail: turniej@archeryfunpark.pl lub w recepcji Parku


REGULAMIN I ZAŁĄCZNIKI

Zapoznaj się z regulaminem Turnieju i wypełnij załączniki